Bizi Arayın: 0532 177 1777

Aşağıdaki "Kullanım Şartları", Metin Akpınar Ray Dolap kullanıcılarına sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir. İşbu sözleşmede Metin Akpınar Ray Dolap Web Sitesi "site", bu siteye her ne surette olursa olsun bilgi veren, kullanan, giriş yapanlar ve sair de "kullanıcı" olarak adlandırılacaktır. Siteye giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı, "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Üyelik Sözleşmesi" de yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
1. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılardan topladığı bilgileri her türlü analiz yapmak amacıyla kullanabilir. Metin Akpınar Ray Dolap bu bilgileri iş ortakları ile paylaşabilir. Ancak e-posta ve diğer kişisel bilgiler, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla kullanıcının izni olmaksızın paylaşılmayacaktır.
2. Metin Akpınar Ray Dolap kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini Sitesinde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediyse hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.
3. Sitemizde, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplanmayacaktır (örneğin isim, adres, telefon numarası, ya da e-posta adresi) ("kişisel bilgi"). Eğer siteye kişisel bilgilerinizi verirseniz, Metin Akpınar Ray Dolap bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.
4. Metin Akpınar Ray Dolap kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar. a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde b.) Metin Akpınar Ray Dolap mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla c.) Üyelik Sözleşmesinde kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde
5. Metin Akpınar Ray Dolap kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu "Gizlilik Sözleşmesi" metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Metin Akpınar Ray Dolap bu sözleşmede taahhüt ettiği şartları yerine getirmek için mümkün olan tüm önlemleri alır.
6. Metin Akpınar Ray Dolap tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Metin Akpınar Ray Dolap, ortamdaki bilgileri korumak için her türlü endüstri standardını kullanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.
7. Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz her zaman güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Metin Akpınar Ray Dolap bu "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Üyelik Sözleşmesine uymadığınız takdirde üyeliğinizi silmeye ya da askıya almaya yetkilidir.
8.İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Metin Akpınar Ray Dolap sorumluluğunda değildir.
9. Bazı durumlarda, şahsınıza özel olmayan bilgiler toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak kullandığınız internet browser'ın türü, işletim sisteminiz, sitemize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain ismi verilebilir.