Bizi Arayın: 0532 177 1777

Hakkımızda

Metin Akpınar Ray Dolap

Metin Akpınar Ray Dolap

Başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen mobilya tasarım, uygulama, imalat firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Metin Akpınar Ray Dolap, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Metin Akpınar Ray Dolap, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Metin Akpınar Ray Dolap Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Metin Akpınar Ray Dolap, 20'ün üzerindeki çözüm ortakları ve 100 kişiye aşkın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Metin Akpınar Ray Dolap, markalarının değerini sadece İstanbul sınırları içinde değil, Türkiye genelinde bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Metin Akpınar Ray Dolap, özellikle hizmet sektöründe kurumsal bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Metin Akpınar Ray Dolap, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da İstanbul ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi genelinde markasını temsil etmektedir. İstanbul’da değişimin öncüleri arasında yer alan Metin Akpınar Ray Dolap, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, Türkiye çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Metin Akpınar Ray Dolap, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Metin Akpınar Ray Dolap, gerek İstanbul içindeki gerekse Türkiye’nin çeşitli illerinde yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Metin Akpınar Ray Dolap’ın hizmet verdiği sektörlerdeki kurumsal lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.