Previous
Next

Ray Dolap

Metin Akpınar Ray Dolap

Metin Akpınar

Metin Akpınar tiyatro ve sinema sanatçısı! Pertevniyal Lisesi'nde eğitim gördü. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Edebiyat Fakültesi'nden mezun oldu.

İlk olarak 1964 yılında Ulvi Uraz tiyatrosunda "Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım" profesyonel oyununa imza atan Akpınar, 1967 yılında Türkiye'nin ilk kabare tiyatrosu olan Devekuşu Kabare Tiyatrosu'nun kurucuları arasında yer aldı. Kurulduğu andan itibaren kapanana kadar tiyatronun idari müdürlüğünü yaptı.

Birçok filme de imza atan sanatçı, Zeki Alasya ile birlikte oynadığı toplumsal içerikli komedi filmleriyle tanındı. Metin AKPINAR Türkiye’nin tanınmış saygın tiyatro ve sinema sanatçısı.

Türk Halkına mal olmuş Sanatçının yılların vermiş olduğu haklı ünlü şöhreti tanınmışlığından yararlanmak isteyen bazı Ray Dolap firmaları “Metin AKPINAR Ray Dolap” ismi ile Anormal Fahiş fiyata “Ray Dolap” siparişi almakta ve kendilerini Ünlü Sanatçı Gölgesi altında sanatçının ismini kullanarak sanatçı ''Metin AKPINAR'' a ait RAY DOLAP firması görselliği ile Ünlü Sanatçı isim ünvanlın kullanarak ray dolap imalatı yaptıracak müşterilerini İstismar etmekte haksız fahiş kazanç elde etmektedir, Ünlü Sanatçı Metin Akpınar'ın hiçbir Ray Dolap Mutfak Dolap firmaları ile ilgisi, alakası, ortaklık geçmişi yoktur! yalnızca tiyatro ve sinema sanatçısıdır.

Gözlerinize inanamayacağınız birbirinden şık Ray Dolap modelleri evinizde yepyeni bir yaşam tarzı yaratılıyor. Mekânınıza uygun raydolap modelleri sistemleri iç tasarım sayesinde tüm eşyalarınız korunur. Sizlerin ihtiyaçlarınız kullanışlı bir ray dolap için bütçenize uygun ray dolap fiyatları ile evinizde yer bulacaktır.

Ray Dolap ! Ortalıkta karışık duran giysi çekmecelere artık son. Zevkinize göre, değişik renk seçenekleriyle tasarlanmış rap dolaplara eşyalarınızı zevkle yerleştirebileceksiniz.

İstediğiniz ölçütlerde adette çekmece, askılık, raf çeşitleri de mevcut. Sade, yumuşak, ışıltılı ve rengarenk ray dolapla hayatınız artık daha kolay.

İhityaçlarınızı anlayan, zevkinizi yansıtabilecek doğru bir ray dolap firmasıyla çalışarak hayalinizdeki dolabı tasarlatabilir, mekanlarınıza şıklık katabilirsiniz.

İşinde deneyimli ustalar, konutlarınıza gelerek ölçüleri alıp istediğiniz malzemede kaliteli dolaplar üretiyorlar. Yüzde yüz garantili ürünleri size en kısa sürede ulaştırıp kullanmanızı sağlıyorlar.

Sizlerde insan sağlığını olumsuz etkilemeyen malzemelerden yapılan, kaliteli servis ağı ve hizmet garantisi sunan, müşteri memnuniyetine önem veren firmalarla çalışıp iyi bir hizmeti ucuza temin etmenin farklılığını yaşayın.

İhtiyaç duyduğunuz ray dolap modelleriyle artık hizmet ayağınızda.. Mimari ölçüler, şık tasarımlar, kullanışlı ray dolap modelleri eşyalarınızı koruyor, mekanlarınızı güzelleştiriyor.

Yatak odası, çalışma odası gibi mekanlarınızda hayatınızı kolaylaştıracak, zevkinize uygun ray dolapları olduğunu biliyor muydunuz? Dolapların fiyatı, büyüklüğü, işlevi ve kullanılan aksesuar sayısına kadar ihtiyacınızı karşılayan modeller üretilmektedir.

En kaliteli malzemelerin uygulandığı, maliyetin düşürülmediği ve kullanım ömrü uzun olan ray dolap modelleriyle garantili ürünlere kavuşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Mekanlarınıza gelen tecrübeli kişiler, ölçülerinizi alarak istediğiniz renk skalasında ray dolap modellerini üretiyorlar. Montajından da servisinden de bizzat sorumlu oluyorlar.

Raylı çekmeceler, sabit raflar, askılıklar renkli aynalar gibi birbirinden güzel ve kullanışlı aksesuarları bulunuyor.Standart ray dolaplarının yanı sıra ekleme yaptırabileceğiniz kişiye özel tasarımlar da var.

Kapaklarında sessiz hafif stoperli sistemleri bulabileceğiniz ray dolaplarda sensörlü askılıklar, pantolonlukları birinci sınıf malzeme kalitesiyle üreten firmalardan istediğiniz ürünü talep edebilirsiniz.

Güleryüzlü profesyonel ekiple istediğiniz tasarımları mimari yapınıza uyarlayıp kullanabilirsiniz. Doğru firmadan aldığınız ray dolaplarını gönül rahatlığıyla kullanabilir, ucuza mal edebilirsiniz.

www.metinakpinarraydolap.net


Default Theme
Layout
Body
Background Color
Text color
Top
Background Color
Text color
Bottom
Background Color
Text color